MP Juniorek - Luboń 13-17.04.2016
Znany jest harmonogram spotkań UKS SMS Szóstki Mielec w finale Mistrzostw Polski Juniorek, Luboń 13-17.04.2016
Mielczanki, które znalazły się w I grupie zagrają z zespołami Trefl Orzeł Malbork, BKS Aluprof Bielsko-Biała oraz Pałac Bydgoszcz. Najbardziej utytułowany wśród nich jest zespoł z Bydgoszczy, który od kilku sezonów zajmuje miejsca medalowe Mistrzostw Polski Juniorek (2014/2015 - 2 miejsce, 2013/2014 - 3 miejsce, 2012/2013 - 3 miejsce). Zespół Orzeł Malbork w ubiegłorocznym finale zajął 8 miejsce, a w sezonie 2013/2014 4 miejsce. Przeciwnicy bardzo wymagający, ale w finale nie ma słabych zespołów. Każdy walczy o najwyższe miejsce, medale.
Życzymy Mielczankom oraz ich trenerowi Romanowi Murdzy , aby Luboń okazał się szczęśliwy , parkiet skoczny , sędziowie sprawiedliwi , zdrowie dopisywało a wynik był korzystny dla UKS SMS Szóstki i Podkarpacia
Szczegółowy plan gier:
13.04.2016 (środa)
godz 10:00 Trefl Orzeł Malbork - BKS Aluprof Bielsko-Biała
godz 12:00 KS Pałac Bydgoszcz - UKS SMS Szóstka Mielec
14.04.2016 (czwartek)
godz 10:00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS SMS Szóstka Mielec
godz.12:00 Trefl Orzeł Malbork - KS Pałac Bydgoszcz 15.04.2016
(piątek)
godz 10:00 KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała
godz 12:00 UKS SMS Szóstka Mielec - Trefl Orzeł Malbork
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |