VIII Memoriał im. Jerzego Janusza
Utworzono: 2017-09-28 14:51:30 - Autor: MOSiR Jasło

VIII Memoriał im. Jerzego Janusza

W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza na hali MOSiR w Jaśle rozegrany został w sobotę 23.09.2017 towarzyski pojedynek dwóch zespołów Ligi Siatkówki Kobiet

W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza na hali MOSiR w Jaśle rozegrany został w sobotę 23.09.2017 towarzyski pojedynek dwóch zespołów Ligi Siatkówki Kobiet, które przygotowują się do tegorocznego sezonu 2017/2018 w Lidze.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna okazała się lepsza od Trelfla Proximy Kraków wygrywając to spotkanie 3:1 w setach (21:25,25:19,25:22,25:23).

Mecz stał na bardzo dobrym siatkarskim poziomie, z czego przybyła publiczność do Hali MOSiR w Jaśle mogła być zadowolona.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Małgorzata Śmieszek, Maja Savic, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, DanicaRadenkowic, Małgorzata Lis, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, MaryiaKarakasheva.

Trener: Bogdan Serwiński

Trefl Proxima Kraków: Paulina Słonecka, Jowita Jaroszewicz, Kinga Wysokińska, Sara Clement, Agnieszka Wożniak, Adrianna Budzoń, Aleksandra Szymańska, Daria Paszek, Justyna Łukasik, Ewelina Brzeźińska, Klaudia Kulig, Kinga Hatala, Martyna Łukasik, Katarzyna Tkaczyk.

Trener: Alessandro Chiappini.

Mecz sędziowali: Grzegorz Janusz i Mariusz Gadzina

W godzinach dopołudniowych został również rozegrany w ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.

Udział w turnieju  wzięły trzy ekipy: Volleyball Prešov SNV, Niepozorne Sanok, oraz Czarne Jasło. Turniej zakończył się zwycięstwem zawodniczek  z Sanoka, które wygrały swoje pojedynki .

Sponsorami VIII Memoriału  im. Jerzego Janusza był Urząd Miasta Jasła, UKS „MOSiR” Jasło, MOSiR  Jasło.

UKS „MOSiR” Jasło

Rozgrywki 2017/2018
Lp. Zespół pkt
1 SST Lubcza Racławówka 23
2 UMKS Spartakus Adamówka 23
3 PZL Sędziszów Młp. 22
4 Klima Błażowa 19
5 AKS V LO Rzeszów 18
6 LKS Głogovia Głogów Młp. 18
7 TKF ITS Anilana Rakszawa 17
8 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 13
9 Sportur Gmina Łańcut 10
10 APPGO II LO Rzeszów 10
11 TKS ŻAGIEL Radymno 6
12 SSPS Czarni Oleszyce 4



Mistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas
Simplicity Games