Siatkarki Appgo IILO Rzeszów zagrają w finałach.
Po zwycięstwie w turnieju półfinałowym w Białej Podlaskiej siatkarki z Rzeszowa grają o awans do drugiej ligi.
Po trzech dniach rywalizacji (28-30 kwietnia), zawodniczki z Rzeszowa zajęły pierwsze miejsce w turnieju półfinałowym rozgrywanym na hali AWFu w Białej Podlaskiej. W piątek Rzeszowianki bardzo szybko rozprawiły się z przeciwniczkami ze Staniątek (3:0 -16, -10, -15) . Kolejne rywalki były już bardziej wymagające. W sobotę przegrywając w dwóch pierwszych setach i tracąc pięc punktów (14-9 dla Starego Sącza), siatkarki Appgo IILO zdołały odwrócić losy seta, zwyciężając go do 19. Ostatecznie drugi mecz Rzeszowianek zakończył się tie-breakiem i zwycięstwiem Rzeszowa 3:2 (14, 19 , -19, -27, -13). Dzięki tej wygranej i zwycięstwie AWF'u, w niedzielę drużyny z Białej Podlaskiej i Rzeszowa miały pewny awans do dalszych rozgrywek. Mecz AZS AWF i Appgo IILO miał zdecydować, która drużyna zajmie pierwsze miejsce w całym turnieju. Po ciężkich dwóch pierwszych setach i niespodziewanie krótkim trzecim, to właśnie zawodniczki z Rzeszowa świętowały zwycięstwo w całym turnieju (-26, -26, -12).
Fotorelacja z drugiego dnia turnieju dostępna jest pod adresem: http://www.biala24.pl/galeria,turniej-polfinalowy-o-awans-do-ii-ligi-siatkarek-sobota,4622
Gratulujemy i życzymy zwięstwa w turnieju finałowym!
Wyniki :
AZS AWF Biała Podlaska 3:2 (-20, 21-, -23, 14-, -10) Poprad Stary Sącz
Salos Staniątki 0:3 (16-, 10-, 15-) APPGO II LO Rzeszów
Poprad 2:3 (-14, -19, 19-, 27-, 13-) APPGO II LO
AZS AWF 3:1 (-23, -23, 10-, -27) Salos
Salos 0:3 (19-, 24-, 22-) Poprad
APPGO II LO 3:0 (-26, -26, -12) AZS
zdjęcie: biala24.pl
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | SST Lubcza Racławówka | 45 |
2 | AKS V LO Rzeszów | 44 |
3 | MKS Wisłok Strzyżów | 43 |
4 | KLIMA Błażowa | 37 |
5 | ProSport Marmax Czudec | 32 |
6 | Renga SST Sportur Gmina Łańcut | 28 |
7 | TKF Anilana Rakszawa | 19 |
8 | TSV Sanok | 12 |
9 | TKS Żagiel Radymno | 7 |
10 | SPS Pruchnik | 3 |
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |