Trzecia kolejka ALS
Podsumowanie trzeciej kolejki Amatorskiej Ligi Siatkówki
KS FENIKS Radymno 0 – 3 AZS Jarosław
W meczu 3 kolejki ALS pomiędzy KS Feniks Radymno a AZS-em Jarosław nie było niespodzianek. Pomimo dobrej gry w pierwszym secie, Feniks przegrał go na przewagi 26:28. W drugim secie radymianki nie podjęły walki, słabe przyjęcie spowodowało że akademiczki szybko cieszyły się z wygranej 25:10. Pomimo sporej przegranej w drugiej odsłonie gospodynie zdołały wrócić do dobrej gry z pierwszego seta i wyszły na prowadzenie 15:9. Pomimo dużej przewagi zawodniczki Feniksa nie zdołały zachować koncentracji co w połączeniu z dobra zagrywką akademiczek dało efekt wygranej AZS-u 25:23 i całego meczu 3:0.
KS SORRY Pełkinie 0 – 3 MSCKZiU Rzeszów
We wtorek 10 listopada dziewczyny z Rzeszowa rozegrały swój trzeci mecz w tym sezonie przeciwko KS SORRY PEŁKINIE. Przyjezdne siatkarki w dość okrojonym składzie, bo zaledwie z siedmioma zawodniczkami, nerwowo rozpoczęły pierwszą odsłonę spotkania. Przez niemal cały set na prowadzeniu były gospodynie tego meczu, jednak przy stanie 23:23, dziewczyny z Rzeszowa poprzez dobrą zagrywkę, która znacznie utrudniła rozegranie akcji rywalkom, wyprowadziły kończące kontry, dzięki czemu zakończyły pierwszą partię 25:23.
Druga odsłona meczu od początku przebiegała po myśli rzeszowianek, jednak pod koniec seta rozluźnienie jakie wkradło się do gry drużyny gości spowodowało, że rywalki zbliżyły się na niebezpieczną odległość punktową. Jednak po wykorzystaniu przerw przez trenera drużyny z Rzeszowa i udzieleniu kilku cennych rad, zawodniczki zmobilizowały się i także wygrały drugą odsłonę 25:23.
W trzecim secie dziewczyny z ‘Medyka’ narzucając własny styl gry, skutecznie utrudniły grę siatkarkom z Pełkiń. A punktowe zagrywki oraz kończące kontry zadecydowały o pewnym wygraniu seta przez rzeszowianki 25:14 oraz całego meczu 3:0.
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |