Wyniki finałowego Turnieju dziewcząt
Utworzono: 2020-07-13 21:44:57

W dniu 23 czerwca 2020 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie odbyły się turnieje finałowe Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w minisiatkówce dziewcząt w kategorii dwójek i trójek. Finale wystąpiło po 12 drużyn, które prawo startu w finale wywalczyły we wcześniejszych eliminacjach.

W dwójkach pierwsze miejsce zajęła drużyna UKS Kępa Dębica 1 pokonując w meczu finałowym KKS Karpat Krosno 1. Obie drużyny awansowały  do Ogólnopolskich  Finałów. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna UKS MOSiR Dukla 2.

W kategorii  trójek najlepsza okazała się drużyna UKS 15 Przemyśl 1, drugie miejsce zajęła ekipa MKS V LO Rzeszów, trzecie miejsce padło łupem KKS Karpaty Krosno 1. Podobnie jak w kategorii dwójek dwie najlepsze drużyny będą reprezentować województwo w Wielkim Finale tych rozgrywek.

24 czerwca także na obiektach Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie o awans do rozgrywek finałowych rywalizowało 16 drużyn w kategorii czwórek. W meczu finałowym spotkały się drużyny UKS 15 Przemyśl 1 oraz KKS Karpaty Krosno 1, co za tym idzie zapewniły sobie start w Wielkim Finale. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Krosna, drugie ekipa z Przemyśla, na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki KKS Karpaty Krosno 2.

W załączniku kolejność drużyn w poszczególnych kategoriach.

Plik Tutuł
FINAŁ MISTRZOSTW PODKARPACIA WYNIKI.docx FINAŁ MISTRZOSTW PODKARPACIA WYNIKI.docx